Vretensborgsvägen 19, 126 30 Hägersten

Vretensborgsvägen 19, 126 30 Hägersten

Vikans Industriväg 12, 418 78 Göteborg

Vikans Industriväg 12, 418 78 Göteborg

BINAB Tätskikt, Kvinnerstatorp 352, 705 91 Örebro

BINAB Tätskikt, Kvinnerstatorp 352, 705 91 Örebro

Saldovägen 20, Järfälla

Saldovägen 20, Järfälla

Linsesväg, 247 56 Dalby

Linsesväg, 247 56 Dalby

Torvmossevägen 40 19060 Stockholm-Arlanda

Torvmossevägen 40 19060 Stockholm-Arlanda

Vi ser fram emot att höra från dig!

Vi på Binab har ett stort engagemang för det mesta som har med tätskikt att göra. Tveka inte att kontakta någon av oss om du har frågor eller vill diskutera ett kommande projekt. Väl mött!

Letar du efter en specifik person? Välj en person här nedanför.

Kontakta oss

Marknad Försäljning

Niklas Andersson

Sales / Calculation

Saldovägen 20, Järfälla

0708-32 16 04
niklas.andersson@binabnordic.se

Tommy Norberg

Sales / Calculation

Vretenborgsvägen 19, Hägersten

079-0728493
tommy.norberg@binabnordic.se

Jimmy Sjögren

Sales / Calculation

Vretenborgsvägen 19, Hägersten

070-832 16 05
Jimmy.sjogren@binabnordic.se

Ronnie Ek

Sales Products

Torvmossevägen 40, Arlanda

0702-02 62 82
ronnie.ek@binabnordic.se

Region Nordöst

Postadress: Gamla Asfaltverket, 718 02 Dylta bruk

Region Stockholm Norra

Postadress: Saldovägen 20, 175 62 Järfälla

Niklas Andersson

Sales / Calculation

0708-32 16 04
niklas.andersson@binabnordic.se

Sonny Malmström

Supervisor

0705-50 67 81
sonny.m@binabnordic.se

Andrei Heikkilä

Supervisor

0790-72 83 92
andrei.heikkila@ncc.se

Region Stockholm Södra

Postadress: Vretenborgsvägen 19, 126 30 Hägersten

Linda Wållgren

Site Manager

0708-23 50 41
lindawallgren@binabnordic.se

Jimmy Sjögren

Sales / Calculation

070-832 16 05
Jimmy.sjogren@binabnordic.se

Aron Kwiek

Administration

076-521 58 23
aron.kwiek@ncc.se

Kibria Azad Khan

Supervisor

0765-21 51 83
kibria.azad.khan@ncc.se

Sara Lord

Administration

076-521 58 23
sara.lord@ncc.se

Tommy Norberg

Sales / Calculation

079-0728493
tommy.norberg@binabnordic.se

Region Sydväst

Postadress: Vikans Industriväg 12, 418 78 Göteborg

Jörgen Lilja

Supervisor

Linsesväg, 247 56 Dalby

0765-21 62 36
jorgen.lilja@binabnordic.se

Krister Gunnarsson

KMA / Calculation

0705-12 56 49
krister.gunnarsson@binabnordic.se

Tillverkning

Postadress: Torvmossevägen 40, 19060 Stockholm-Arlanda

Ledning

Lars Halldin

Region Manager

Slöjdgatan 8, Örebro

0702-03 34 22
lars.halldin@binabnordic.se

Serkan Ceylan

Site Manager

Saldovägen 20, Järfälla

0725-48 92 39
serkan.ceylan@binabnordic.se

Ronnie Ek

Site Manager

Torvmossevägen 40, Arlanda

0702-02 62 82
ronnie.ek@binabnordic.se

Linda Wållgren

Site Manager

Vretenborgsvägen 19, Hägersten

0708-23 50 41
lindawallgren@binabnordic.se

Fredrik Svernvall

Sitemanager

Vikans Industriväg 12, Göteborg

070-398 71 51
fredrik.svernvall@binabnordic.se