Vretensborgsvägen 19, 126 30 Hägersten

Vretensborgsvägen 19, 126 30 Hägersten

Vikans Industriväg 12, 418 78 Göteborg

Vikans Industriväg 12, 418 78 Göteborg

BINAB Tätskikt, Kvinnerstatorp 352, 705 91 Örebro

BINAB Tätskikt, Kvinnerstatorp 352, 705 91 Örebro

Saldovägen 20, Järfälla

Saldovägen 20, Järfälla

Torvmossevägen 40 19060 Stockholm-Arlanda

Torvmossevägen 40 19060 Stockholm-Arlanda

Vi ser fram emot att höra från dig!

Vi på Binab har ett stort engagemang för det mesta som har med tätskikt att göra. Tveka inte att kontakta någon av oss om du har frågor eller vill diskutera ett kommande projekt. Väl mött!

Letar du efter en specifik person? Välj en person här nedanför.

Kontakta oss

Marknad Försäljning

Niklas Andersson

Sales / Calculation

Saldovägen 20, Järfälla

070-832 16 04
niklas.andersson@binabnordic.se

Ronnie Ek

Sales Produkter / Vägreparationer

Torvmossevägen 40, Arlanda

070-202 62 82
ronnie.ek@binabnordic.se

Jimmy Sjögren

Sales / Calculation

Vretenborgsvägen 19, Hägersten

070-832 16 05
Jimmy.sjogren@binabnordic.se

Tommy Norberg

Sales / Calculation

Vretenborgsvägen 19, Hägersten

079-0728493
tommy.norberg@binabnordic.se

Krister Gunnarsson

Sales / Calculation

Vikans Industriväg 12, 418 78 Göteborg

070-512 56 49
krister.gunnarsson@binabnordic.se

Region Nordöst

Postadress: Gamla Asfaltverket, 718 02 Dylta bruk

Region Stockholm Norra

Postadress: Saldovägen 20, 175 62 Järfälla

Sonny Malmström

Supervisor

070-550 67 81
sonny.m@binabnordic.se

Andrei Heikkilä

Supervisor

079-072 83 92
andrei.heikkila@ncc.se

Region Stockholm Södra

Postadress: Vretenborgsvägen 19, 126 30 Hägersten

Region Sydväst

Postadress: Vikans Industriväg 12, 418 78 Göteborg

Fredrik Svernvall

Site manager

070-398 71 51
fredrik.svernvall@binabnordic.se

Tillverkning

Postadress: Torvmossevägen 40, 19060 Stockholm-Arlanda

Mattias Enberg

Site Manager, Gjutasfaltsverket

070-020 42 79
mattias.enberg@ncc.se

Ronnie Ek

Site Manager, Produkttillverkning

070-202 62 82
ronnie.ek@binabnordic.se

Ledning & Administration

Lars Halldin

Regional Manager

070-203 34 22
Lars.Halldin@binabnordic.se

Aron Kwiek

Administration / KMA

076-521 58 23
aron.kwiek@ncc.se

Sara Lord

Administration

076-521 58 23
sara.lord@ncc.se

Inger Andersson

Administrator

031-771 54 95
inger.andersson@binabnordic.se