Vretensborgsvägen 19, 126 30 Hägersten

Vretensborgsvägen 19, 126 30 Hägersten

Vikans Industriväg 12, 418 78 Göteborg

Vikans Industriväg 12, 418 78 Göteborg

BINAB Tätskikt, Kvinnerstatorp 352, 705 91 Örebro

BINAB Tätskikt, Kvinnerstatorp 352, 705 91 Örebro

Saldovägen 20, Järfälla

Saldovägen 20, Järfälla

Linsesväg, 247 56 Dalby

Linsesväg, 247 56 Dalby

Torvmossevägen 40 19060 Stockholm-Arlanda

Torvmossevägen 40 19060 Stockholm-Arlanda

Vi ser fram emot att höra från dig!

Vi på Binab har ett stort engagemang för det mesta som har med tätskikt att göra. Tveka inte att kontakta någon av oss om du har frågor eller vill diskutera ett kommande projekt. Väl mött!

Letar du efter en specifik person? Välj en person här nedanför.

Kontakta oss

Marknad Försäljning

Niklas Andersson

Sales / Calculation

Saldovägen 20, Järfälla

0708-32 16 04
niklas.andersson@binabnordic.se

Ronnie Ek

Sales Products

Torvmossevägen 40, Stockholm-Arlanda

0702-02 62 82
ronnie.ek@binabnordic.se

Region Nordöst

Postadress: BINAB Tätskikt, Box 1525, 701 15 Örebro

Jonas Nilsson

Calculation

Gamla Asfaltverket, Dylta Bruk

019-10 91 75
0702-53 53 13
jonas.g.nilsson@binabnordic.se

Lars-Olov Olsson

Supervisor

Gamla Asfaltverket, Dylta Bruk

019-10 91 74
070-231 87 73
lars-olov.olsson@binabnordic.se

Peter Johansson

Supervisor

Gamla Asfaltverket, Dylta Bruk

0767-82 66 36
peter.bo.johansson@binabnordic.se

Region Stockholm

Linda Wållgren

Site Manager

Vretenborgsvägen 19, Hägersten

0708-23 50 41
lindawallgren@binabnordic.se

Hans Samuelsson

Calculation

Vretenborgsvägen 19, Hägersten

0708-17 94 18
hans.samuelsson@binabnordic.se

Jörgen Karlsson

Supervisor

Vretenborgsvägen 19, Hägersten

0761-01 25 99
jorgen.p.karlsson@binabnordic.se

Sara Lord

Administration

Vretenborgsvägen 19, Hägersten

076-521 58 23
sara.lord@ncc.se

Kibria Azad Khan

Supervisor

Vretenborgsvägen 19, Hägersten

0765-21 51 83
kibria.azad.khan@ncc.se

Serkan Ceylan

Site Manager

Saldovägen 20, Järfälla

0725-48 92 39
serkan.ceylan@binabnordic.se

Juni Sederblad

Supervisor

Saldovägen 20, Järfälla

0706-52 57 10
juni.sederblad@binabnordic.se

Sonny Malmström

Supervisor

Saldovägen 20, Järfälla

0705-50 67 81
sonny.m@binabnordic.se

Region Sydväst

Postadress: Vikans Industriväg 12, 418 78 Göteborg

Fredrik Svernvall

Sitemanager

Vikans Industriväg 12, Göteborg

0703-98 71 51
fredrik.svernvall@binabnordic.se

Jörgen Lilja

Supervisor

Linsesväg, 247 56 Dalby

0765-21 62 36
jorgen.lilja@binabnordic.se

Krister Gunnarsson

KMA / Calculation

Vikans Industriväg 12, Göteborg

0705-12 56 49
krister.gunnarsson@binabnordic.se

Inger Andersson

Administrator

Vikans Industriväg 12, Göteborg

031-771 54 95
inger.andersson@binabnordic.se

Tillverkning

Ronnie Ek

Site Manager

Torvmossevägen 40, Stockholm-Arlanda

0702-02 62 82
ronnie.ek@binabnordic.se

Loise strand

Supervisor

Torvmossevägen 40, Stockholm-Arlanda

08-632 16 01
0705-36 10 48
loise.strand@binabnordic.se

Beställning

Torvmossevägen 40, Stockholm-Arlanda

08-632 16 01
order@binabnordic.se

Ledning

Lars Halldin

Region Manager

Slöjdgatan 8, Örebro

0702-03 34 22
lars.halldin@binabnordic.se

Ronnie Ek

Site Manager

Torvmossevägen 40, Stockholm-Arlanda

0702-02 62 82
ronnie.ek@binabnordic.se

Niklas Andersson

Sales / Calculation

Saldovägen 20, Järfälla

0708-32 16 04
niklas.andersson@binabnordic.se